יצירת קשר
לכל שאלה חייגו:
03-5174455

זכויות מעסיקים

ייצוג מעסיקים בדיני עבודה כנגד תביעות העובדים

מעסיק? נתבעת? זקוק לייעוץ וייצוג משפטי בבית הדין לעבודה מעורכי הדין הטובים והמנוסים ביותר?

✔️ ליווי אישי וישיר לאורך כל הדרך

✔️ חוסכים לך זמן בהתנהלות שגויה

✔️ סיוע משפטי במחלוקות בין מעסיק ומועסק

✔️ ניסיון עשיר בייצוג מעסיקים בהליכים משפטיים

✔️ מתן שירות איכותי ומקצועי בתחום דיני העבודה למעסיקים

✔️ בקיאות חסרת תקדים בכל החוקים הקשורים לזכויות מעסיקים

זכויות מעסיקים במדינת ישראל

במדינת ישראל קיימים חוקים רבים הקשורים ליחסים שבין מעסיק ומועסק ומוגשות לא מעט תביעות בתחום הזה בשנה בכל עיר בארץ. נהוג לחשוב שבתי הדין פוסקים לרוב לטובת העובדים והכי החוקים נועדו להגן בעיקר על העובדים שכן בפועל מרבית התביעות הן כנגד המעסיקים. עם זאת, חשוב ביותר לדעת: קיימות גם זכויות מעסיקים הכוללות סעיפים רבים ומגוונים כמו לדוגמה: שלילת פיצויי פיטורים במצבים קיצוניים, קיזוז משכרו על עובד, נזק שנגרם לעסק בגלל העובד והזכויות בהקשר לכך של המעסיק ועוד.

זכויות מעסיקים וייצוג על ידי עורך דיני לענייני מעסיקים

כיצד יכול מעסיק להתגונן מפני תביעות עובדים?

ככל שיש לאדם יותר עובדים שהוא מעסיק, בין אם מדובר על עובדים שמועסקים אצלו מזה שנים ובין אם מדובר על עובדים עם תחלופה גדולה, כך גם גדל הסיכון לתביעות. לכן ברור מדוע גם אתם, בתור מנהלי עסקים, חוששים מהעניין הזה, כי מי מאיתנו היה רוצה למצוא עצמו בסיטואציה כזאת? חשוב לדעת שלא רק קיימות זכויות מעסיקים שכדאי לכם להיות מודעים אליהם, אלא גם קיימים עורכי דין מומחים בייצוג מעסיקים שיוכלו לעזור לכם.

זה לא משנה אם מדובר על תביעות הקשורות לתחומים כמו תנאי העסקה שאינם הולמים, זכויות עובדים שנפגעו או, חלילה, תביעה בגין הטרדה מינית. מה שבטוח זה שאם יהיה לכם עורך דין מומחה שיוכל לעמוד לצידכם ולסייע לכם, הרי שתוכלו להגן על עצמכם ועל הזכויות שלכם בצורה נכונה ומקצועית.

ייצוג מעסיקים על ידי עורך דין הבקיא בנושאי זכויות מעסיקים

באיזה מקרים ניתן לשלול פיצוי פיטורים מעובד?

מבחינת בית המשפט הסנקציה של שלילת פיטורים מעובד היא סנקציה חמורה ביותר ובפעמים רבות בית המשפט רואה באקט של הפיטורים עצמם עונש מספיק חמור. עם זאת, חשוב לדעת שיש גם לא מעט מקרים שבהם במסגרת זכויות מעסיקים יכול המעסיק לשלול את פיצויי הפיטורים של העובד, כמו לדוגמה במקרים הבאים:

  1. גניבה מהעסק
  2. פגיעה חמורה בעסק
  3. מעשה פלילי שביצע העובד
  4. מעשי אלימות או סחר בסמים

לכן, במידה ואתם נמצאים היום בסיטואציה דומה מול אחד מהעובדים שלכם בהחלט כדאי יהיה להתייעץ תחילה עם עורך דין בעל רזומה בתחום ייצוג מעסיקים בדיני עבודה, שכן יכול להיות שתוכלו לשלול מהעובד את הפיצויים הצפויים לו.

בחירת עורך דין לענייני מעסיקים המתמחה בייצוג מעסיקים

עריכת דין, כמו כל מקצוע אחר, זה תחום שצריך בו הרבה מאוד ניסיון וידע על מנת שניתן יהיה לתת שירות מוביל ללקוח. לכן אם אתם זקוקים היום לשירות שקשור בתחום של זכויות מעסיקים, כדאי שתבדקו לאיזה עו"ד דיני עבודה אתם פונים. מעבר לכך שעדיף לכם לפנות אל עורכי דין מקצועיים ומנוסים, חשוב גם לברר שהם מציעים לכם זמינות גבוהה לכל אורך הדרך. אין סיבה לפנות אל עורכי דין שאין להם מוניטין בחום הספציפי של דיני עבודה שכן תחום זה דורש התמחות ספציפית. בנוסף לכל אלה, בתור מנהלי עסקים כדאי שיהיו לכם עורכי דין שיוכלו לייעץ לכם לכל אורך הדרך ולא רק כאשר מתעוררות בעיות.

אתם מוזמנים לפנות אלינו עוד היום שכן עורכי הדין במשרדנו מתמחים בתחום של ייצוג מעסיקים ותמיד יקבלו אתכם עם עצה מקצועית טובה ותוך מתן שירות אדיב ולבבי. 

מספר מדרגים:53 דירוג ממוצע:4.8

לייעוץ בנושא דיני עבודה
ללא כל התחייבות מצדכם
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם מיד:

לוי אשכול 68 קרית אונו, קומה 8 בניין B
03-5174455
03-5174456
OFFICE@shalombarlaw.com