יצירת קשר
לכל שאלה חייגו:
03-5174455

שירותי ייצוג מעסיקים בדיני עבודה

מעסיק שאינו דבק בחוקי העבודה המחייבים בישראל מגדיל את החשיפה שלו לתביעות מצד העובדים ומציב את עצמו ואת העסק שלו בסיכון רב. מעסיקים רבים פונים לשירותי ייצוג מעסיקים של עורך דין שמתמחה בייצוג מעסיקים בדיני עבודה, שבמסגרת תפקידו מחויב ליידע את המעסיק על דיני העבודה המחייבים אותו בישראל, להגן על המעסיק ועל העסק שלו, לשמור על כל הזכויות שעומדות לטובת המעסיק מול העובדים שלו ולתמוך בו לצורך ייעוץ משפטי בעת הצורך.

ייצוג מעסיקים בדיני עבודה אל מול תביעות העובדים

מעסיק? נתבעת? זקוק לייעוץ וייצוג משפטי בבית הדין לעבודה מעורכי הדין הטובים והמנוסים ביותר?

✔️ ליווי אישי וישיר לאורך כל הדרך

✔️ חוסכים לך זמן בהתנהלות שגויה

✔️ סיוע משפטי במחלוקות בין מעסיק ומועסק

✔️ ניסיון עשיר בייצוג מעסיקים בהליכים משפטיים

✔️ מתן שירות איכותי ומקצועי בתחום דיני העבודה למעסיקים

✔️ בקיאות חסרת תקדים בכל החוקים הקשורים לזכויות מעסיקים

לאילו תביעות חשופים מעסיקים מצד העובדים שלהם?

פעמים רבות מעסיקים נאלצים להתמודד עם תביעות מצד עובדים שפוטרו או עזבו את מקום העבודה, כשלטענתם לא קיבלו את מלוא זכויות העובדים שמגיעות להם על פי חוק. לא אחת קורה, שהמעסיק לא מודע לכך, או שפעל (או לא פעל) מתמימות. החוק אינו עומד לזכות אף צד, ובוחן כל מקרה לגופו בהתאם לתקדימים ולממצאים שמוצגים לפניו.

עורך דין המעניק ייצוג מעסיקים בדיני עבודה

בין התביעות הנפוצות בתחום ייצוג מעסיקים בדיני עבודה:

  • חישוב לא נכון של זכאות לחופשה שנתית – החוק וצו ההרחבה שקובעים כמה ימי חופשה מגיעים לעובד מידי שנה תפסו מעסיקים רבים בחוסר ידיעה, והובילו לתביעות מרובות. אף על פי שאי ידיעה לא פותר מאשמה, אם מוכח שהעבירה נעשתה בתמימות, ולא קיימת היסטוריה שמעידה על ליקויים בנושא זה, עם ייצוג מקצועי של עורך דין דיני עבודה מנוסה, סביר שהמעסיק יידרש לפצות את העובד במה שהוחסר ממנו ללא קנסות נוספים.
     
  • טעות בחיוב שעות העבודה של העובד – לא אחת שוגים מעסיקים כשהם מחשבים את שעות העבודה הנוספות של העובד כחלק מחישוב שעות העבודה הגלובליות שבמסגרת היקף המשרה שהוא מועסק ובהתאם למצבת נוכחות יומית ושבועית של העובד. אף על פי שזו טעות חמורה, באם נעשתה בתום לב, כדאי להתייעץ עם עורך הדין של החברה כדי שהמעסיק לא ישלם יותר ממה שהוא מחויב לו על פי חוק.
     
  • פיצול של רכיבי שכר – עובדים רבים חותמים על הסכמי עבודה מבלי לקרוא או להבינם. בהסכמתם על תנאי שכר ייתכן שחתמו על פיצול השכר מבלי שהם מודעים לכך, מה שגורם להם להיות מופתעים כששכר היסוד שלהם קטן ממה שהם ציפו לו. מעסיק שהשכיל להכין חוזה עבודה יחד עם עורך דין מומחה בדיני עבודה, יוכל להימנע מתביעות מסוג זה ולהבטיח לעצמו שקט נפשי.
     
  • הלנת שכר – הלנת שכר נחשבת לאחת העבירות החמורות ביותר שעלולות להיות מצד המעסיק כלפי עובדיו. אף על פי שבית הדין לדיני עבודה מחמיר עם המעסיקים בנושא זה, באם מוכח תום לב המעסיק או שהוכחו נסיבות, שבגינן לא יכל לשלם את שכרו של העובד במועד הנדרש על פי חוק, סיכוייו לנצח בתביעה מסוג זה גבוהים. תביעות מסוג זה מחייבות עזרה של עורך דין מקצועי שיגן על חפותו של המעסיק.

מעסיק עובדים? אתה חייב יד מקצועית שתכוון אותך

הסוגיות המשפטיות שבהן דנים בבית הדין לעבודה הן נרחבות, וקצרה היריעה מלפרט את כולן. בין אם מדובר בתביעה בגין הטרדה מינית, אפליה או פגיעה בתנאי העבודה של העובד, כל מעסיק חייב להכיר את מערכת החוק בישראל ואת דיני העבודה שחלים עליו.

בחירת עורך דין דיני עבודה מומלץ היא בין המשימות החשובות ביותר שכל בעל עסק שמעסיק עובדים חייב לדאוג לבצע, כיוון שרק כך הוא יבטיח שהוא מוגן ושדואגים לאינטרסים שלו. המודעות הגבוהה של העובדים, אי שביעות רצונם, תסכול מצידם וגורמים נוספים עלולים להעכיר את מערכות היחסים, אך סיוע, ייעוץ וייצוג מעסיקים בדיני עבודה על ידי עורך דין מקצועי יאפשר לך להמשיך לעבוד בראש שקט ולדאוג לתפעול שוטף של העסק. השאר בידיים של איש המקצוע ששכרתם.

מספר מדרגים:4 דירוג ממוצע:5

לייעוץ בנושא דיני עבודה
ללא כל התחייבות מצדכם
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם מיד:

לוי אשכול 68 קרית אונו, קומה 8 בניין B
03-5174455
03-5174456
OFFICE@shalombarlaw.com