יצירת קשר
לכל שאלה חייגו:
03-5174455

פרופיל משרד עורכי דין שלום בר

משרד עורכי דין - שלום ברמשרד עו"ד שלום בר הינו משרד עריכת דין המתמחה בדיני עבודה ומדורג בין משרדי הבוטיק המובילים בתחום לפי דרוג B.D.I. משרד עורך דין שלום בר מתמחה בליטיגציה ובפתרון סכסוכים במגוון רחב של תחומים ובכל סוגי הערכאות המשפטיות. המשרד מתמקד בטיפול בתיקים גדולים ומורכבים. צוות המשרד מקפיד לתת את המענה המקיף ביותר עם דגש על הצרכים הייחודיים של כל לקוח ולקוח. כמו כן, משרד עורכי דין שלום בר מייצג את הגופים הבולטים במשק בתחומי התעשייה, אלקטרוניקה, הובלה, כח אדם, בתי אבות, אולמות אירועים, שמירה, ניקיון, ארגוני מעבידים, וכן לקוחות פרטיים ובעלי מקצועות חופשיים.

ניסיון, מומחיות ומקצועיות

בשנים האחרונות שונתה החקיקה המקיפה בעולם דיני העבודה, על היבטיה האזרחיים והפליליים. אנחנו במשרד עורכי דין שלום בר, מבינים את חשיבותו של הטיפול המקצועי והממוקד בנושא זה וגאים להעמיד לרשות הלקוחות את עורכי הדין המוכשרים ביותר לכך. בזכות הידע הרב והניסיון העשיר שצבר צוות עורכי הדין במשרדנו, באפשרותינו לספק את כל הפתרונות המערכתיים בתחום זה וכן בתחום המסחרי, על הצד הטוב ביותר. אנו מודעים היטב לצורך של הלקוחות לקבל מידע אמין וכולל, עם זאת ממוקד לנושא הנידון ובהתאם לכך משקיעים את מירב המאמצים ומקפידים על עמידה בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

איתכם לאורך כל הדרך!

אנחנו במשרד עו"ד שלום בר רואים עצמנו נכונים לכל אתגר דיני עבודה ומציעים פתרונות מערכתיים גם לארגונים גדולים, לרבות דיונים מול וועדים וארגוני עובדים, גורמי אכיפה, קנסות מנהליים ועוד. אנו מציעים ליווי אישי וצמוד לאורך כל הדרך, עד למציאת הפתרון הרצוי. פתרונות בנושאי סכסוכים אישיים או קיבוציים, סכסוכים כספיים, ניהול משא ומתן וייצוג בכל הערכאות המשפטיות - הם מהמובילים שבתחומי אחריותנו. כמו כן, אנחנו מעניקים טיפול מלא בנושאים מסובכים, כמו דיני עבודה ויחסי עבודה - החל משלב פרסום מודעת הדרושים ועד להסדרי הפרישה, תוך ראיה משפטית ועסקית כוללת, מקצועית ומקיפה.

יחס אישי ומקצועי כאחד

התחומים המשפטיים הקשורים למסחר, מקרקעין ועבודה הינם רגישים ומורכבים ואנו מאמינים כי הדרך להצלחה טמונה ביחסי אמון בין-אישיים עם כלל הלקוחות. עורכי הדין שלנו מצטיינים ביחס אנושי חם ואוהד כלפי הלקוחות והגופים איתם הם עובדים, לצד ביצוע עבודה איכותית, אמינה ומקצועית ללא פשרות. השילוב הנדיר בין יחס אישי וידע מקצועי הוא שמאפשר לנו במשרד עו"ד שלום בר להיות סמל של הצלחה ושאיפה מתמדת למצוינות ולספק לקהל לקוחותינו פתרונות משפטיים מקיפים בהתאמה אישית.

צוות עורכי הדין - משרד עורכי דין שלום בר

מספר מדרגים:8 דירוג ממוצע:3.1

לייעוץ בנושא דיני עבודה
ללא כל התחייבות מצדכם
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם מיד:

לוי אשכול 68 קרית אונו, קומה 8 בניין B
03-5174455
03-5174456
OFFICE@shalombarlaw.com