יצירת קשר
לכל שאלה חייגו:
03-5174455

תביעות עובד לתשלום חוב שכר עבודה ופיצויי פיטורים

בין אם תרצו ובין אם לא, במקרה של פירוק חברה, אתם תלוו על ידי עורך דין פירוק חברות. עורך דין דיני עבודה אשר מתעסק בפירוק של חברות יהיה בעל הניסיון הדרוש בכל התהליך המייגע הזה, והוא יבצע עבורכם את תהליך הפירוק בצורה הטובה ביותר.

המאמר הקרוב יעסוק בנושא של תביעות עובד לתשלום חוב שכר עבודה ופיצויי פיטורים. כדאי לכם להמשיך לקרוא, אלה הזכויות שלכם.

מתי מומלץ לפנות אל עורך דין לפירוק חברות?

במקרה של פירוק החברה בה אתם עובדים כדאי לפנות אל עורך דין דיני עבודה שמתעסק בפירוק של חברות. אם, לחילופין, אתם עובדים בחברה ויש בה שמועות שהיא עומדת להתפרק ואתם דואגים לשכר העבודה שלכם ולפיצויי פיטורים, גם במקרה כזה, כדאי לפנות אל עורך דין לפירוק חברות. עורך דין שעוסק בפירוק של חברה מתמחה בייצוגם של העובדים בחברה.

עורך הדין ידריך אתכם בכל הצעדים שאתם נדרשים לבצע תוך כדי שהוא ישמור וימלא אחר כל הזכויות שלכם. אם לא קיבלתם את כל הזכויות אשר מגיעות לכם, אל תשכחו שאתם יכולים להגיש תביעה לביטוח הלאומי ולקבל את כל הזכויות שמגיעות לכם.

תביעות עובד לתשלום חוב שכר

מה עורך דין לפירוק חברות יכול לעשות בעת פירוק חברה עם זכויות העובדים?

כל מי שעבר את זה, יכול להגיד לכם שפירוקה של חברה ואף פשיטת רגל, הם לא תהליכים פשוטים שקל לעבור. אלה תהליכים לא קלים גם עבור המעסיק וגם עבור העובד. אך חשוב מאוד לזכור שאנו עדיין מדברים על תהליך שחייב להיעשות על פי החוק. עורך דין לפירוק חברות מחויב לגרום שכל זכויות עובדים בפירוק חברה ימומשו, כמו חוק ההודעה לעובד, תשלום של פיצויים בזמן ועוד.

אם המעסיק החליט לא לשלם את הפיצויים, את שכר או כל סכום כזה או אחר שהעובד צריך לקבל שמגיע מתוקף הזכויות שלו, המעסיק בעצם עובר על החוק ומבצע הלנת שכר. עורך הדין יכול לעובדים במקרים של הלנת שכר ואף עוד לפני שמגיעים למצבים כאלה. חשוב להיות ערניים לגבי מה שקורה סביבך ולהקדים תרופה למכה.

מה עושה עורך דין לפירוק חברות?

עורך דין לפירוק חברות כשמו כן הוא, מתמחה במקרים חברות מתפרקות בין אם מרצון ובין אם לא. עורך הדין הוא גורם מאוד משמעותי עבור ניהול משפטי בצורה מדויקת של כל הליך פירוק החברה. עורך דין פירוק חברות

ילווה את התהליך המשפטי ויגבה את כל הניהול של כל ההליך ויוודא שהזכויות של שני הצדדים נשמרות. עורך הדין יעמוד על הזכויות שמגיעות לכם כאשר מדובר בפשיטת רגל של החברה בה עבדתם. זה עורך הדין שיכול לעזור לכם במקרים בהם לחברה יש כלפיכם חוב כלשהו של שכר עבודה ובמקרים של פיצויי פיטורים.

האם חייב את שירותיו של עורך דין לפירוק חברות?

כשהחברה מתפרקת וכל המצב מאופיין בחוסר ודאות ובהרבה מאוד בלבול, על ההחלטות אשר יתקבלו בשלב הזה, לא יהיו הגיוניות ויכולות לסבך את החברה עד מאוד. כמו כן, כל התהליך של פירוק חברה גורר איתו פעולות משפטיות רבות אשר מצריכות ידע רחב ובקיאות בנושאים משפטיים שונים, מה שמחייב את השירותים של עורך דין לפירוק חברות.

בסופו של דבר, יש החלטה שצריכה להתקבל והיא צריכה להתבסס על השיקולים הנכונים ועל המסלול הנכון של פירוק החברה. בתוך כל התהליך של פירוק החברה, עורך הדין חייב לדאוג לכך שאין שום תשלומי חוב על שכר העבודה של העובדים ושכל פיצויי הפיטורים שולמו כנדרש.

מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5

לייעוץ בנושא דיני עבודה
ללא כל התחייבות מצדכם
השאירו כאן פרטים ונחזור אליכם מיד:

לוי אשכול 68 קרית אונו, קומה 8 בניין B
03-5174455
03-5174456
OFFICE@shalombarlaw.com